پیام فرستادن
خانه

Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd کنترل کیفیت

نظرات مشتریان
خدمات مشتری بزرگ و همه چیز در زمان وارد شده است. محصول کار با کیفیت بود.

—— مالک ویلیام

محصول بزرگ و ما با پاسخ بسیار خوشحالیم. ما چندین بار خریداری کرده ایم و بسیار راضی هستیم.

—— متیوس پاتر

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

هنگامی که اجزای سطح سوار پس از پردازش reflow نصب شده اند، که برای تکمیل PCBA جایگزین نمی شود و هیئت مدیره مونتاژ باید برای عملکرد آزمایش شود. اغلب جنبش در طی فرایند reflow منجر به کیفیت اتصال ضعیف یا کمبود کامل اتصال خواهد شد. شلوارک نیز یکی از عوارض جانبی این جنبش است، زیرا اجزای نامناسب گاهی اوقات می توانند بخش هایی از مدار را که نباید متصل شوند متصل کنند.

Inspection and Quality Control Methods | PCBCart

بررسی این اشتباهات و ناهماهنگی می تواند یکی از چند روش بازرسی مختلف را شامل شود. رایج ترین روش های بازرسی عبارتند از:


• چک های دستی : علیرغم روند توسعه آینده تولید خودکار و هوشمند، بررسی های دستی همچنان در فرایند مونتاژ PCB تکیه می کنند. برای دسته های کوچکتر بازرسی شخصی توسط یک طراح یک روش موثر برای اطمینان از کیفیت PCB پس از پردازش reflow است. با این حال، این روش به طور فزاینده غیر عملی و نادرست می شود به عنوان تعداد تابلوهای بازرسی افزایش می یابد. نگاهی به چنین اجزای کوچک برای بیش از یک ساعت می تواند به خستگی نوری منجر شود، و بازرسی های دقیق تر انجام می شود.


• بازرسی اتوماتیک نوری: بازرسی خودکار اتوماتیک یک روش بازرسی مناسب تر برای دسته های بزرگ PCBA است. دستگاه بازرسی خودکار اتوماتیک، همچنین به عنوان یک دستگاه AOI شناخته می شود، از سری دوربین های با قدرت بالا برای دیدن "PCB ها استفاده می کند. این دوربین ها در زوایای مختلف برای مشاهده اتصالات لحیم کاری تنظیم شده اند. اتصالات مختلف جوش لحیم کاری را به طرق مختلف بازتاب می دهند، اجازه می دهد تا AOI یک لحیم پایین تر با کیفیت را تشخیص دهد. AOI این را با سرعت بسیار بالا انجام می دهد و اجازه می دهد مقدار زیادی از PCB ها را در مدت زمان نسبتا کوتاه پردازش کند.

• بازرسی اشعه ایکس : هنوز یک روش بازرسی شامل اشعه ایکس است. این یک روش بازرسی کمتر رایج است - این اغلب برای PCB های پیچیده یا لایه ای استفاده می شود. اشعه ایکس اجازه می دهد تا بیننده را از طریق لایه ها ببیند و لایه های پایین تر را به تصویر بکشد تا مشکلات بالقوه پنهان شناسایی شود.

سرنوشت یک هیئت مدیره ناسازگار به استانداردهای شرکت PCBA بستگی دارد، آنها به عقب بازگردانده می شوند و دوباره پردازش می شوند و یا از بین می روند.

آیا بازرسی یکی از این اشتباهات را پیدا می کند یا خیر، مرحله بعدی فرآیند این است که بخشی را آزمایش کنید تا اطمینان حاصل کنید که کاری را انجام می دهد. این شامل آزمایش اتصالات PCB برای کیفیت است. صفحات مورد نیاز برنامه نویسی یا کالیبراسیون نیازمند مراحل بیشتری برای آزمایش قابلیت های مناسب هستند.

چنین بازرسی ها می تواند به طور منظم پس از پردازش reflow برای شناسایی هر گونه مشکلات بالقوه رخ دهد. این بررسی منظم می تواند اطمینان حاصل کند که خطاهای در اسرع وقت برطرف شده و ثابت می شوند و به تولید کننده و طراح کمک می کند زمان، کار و مواد را صرفه جویی کند.

اطلاعات تماس
Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd

تماس با شخص: Ms. Lisa

تلفن: +86-18538222869

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)