خانه

Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت شانگهای Juyi فناوری توسعه فناوری، با مسئولیت محدود تاسیس در سال 2010، یک شرکت با تکنولوژی بالا و متخصص در زمینه تحقیق، توسعه، تولید و فروش محصولات کنترل کننده موتور برشوش. دفتر مرکزی آن و پایگاه تحقیق و توسعه در اقتصاد بین الملل، مالی، تجارت، حمل و نقل و مرکز نوآوری های فناوری - شانگهای تاسیس شده است.

این شرکت دارای قدرت فنی و تحقیق و توسعه است. این یک شرکت کننده در بسیاری از پروژه های نظامی است و همکاری عمیقی با بسیاری از شرکت های بزرگ داخلی و ادارات دولتی دارد.


از زمان آغاز به کار، JUYI Tech همیشه به اصل حفاظت از محیط زیست و حفاظت از انرژی پایبند است و اصول تجاری صداقت و یکپارچگی را به وجود آورده است، با همکاری نخبگان در صنعت، ترکیب تکنولوژی پیشرفته الکترونیکی، روش های مدیریت و تجربه شرکت در خانه و خارج از کشور با شرایط واقعی شرکت های داخلی برای ارائه خدمات جامع برای شرکت ها.

راه حل به شرکت ها کمک می کند تا فن آوری های پیشرفته تر محصول و قابلیت های تولید را به دست بیاورند، به طوری که شرکت ها در رقابت شدید بازار باقی خواهند ماند و توسعه سریع و پایدار شرکت را حفظ کنند.


این شرکت دارای ساختار منطقی استعدادها، دارای بسیاری از ستون فقرات فنی و دارای بیش از یک مدرک کارشناسی ارشد و فنی است. به منظور توسعه محصولات هوشمند و صرفه جویی در صرفه جویی در انرژی اتوماسیون الکترومکانیکی که واقعا برای نیازهای تجاری مناسب هستند، این شرکت با همکاری یک تولید کننده تراشه کنترل خارجی برای سفارشی کردن کنترل IC منحصربفرد DC سری JY برای ارائه خدمات به مشتریان بیشتر انعطاف پذیری، هوش و ثبات. راه حل کنترل موتور بدون برس با هزینه تر.

با بهترین محصولات، بهترین خدمات و بهترین شهرت، محصولات JUYI Tech در خودرو، پارچه، بسته بندی، چاپ، لیزر، غذا، نجاری، لباس، پلاستیک، ماشین آلات کشاورزی کشاورزی، باغ، پزشکی، تجربی، رباتیک، نظامی و سایر تجهیزات مکانیکی. و به دست آوردن نتایج درخشان، خدمات پشتیبانی بسیاری از شرکت های بزرگ را تکمیل و مایل به تبدیل شدن به شریک قابل اعتماد ترین دراز مدت در آینده است!

تماس با ما:

شرکت شانگهای Juyi فناوری توسعه فناوری، LTD

شماره 1، خط 1199، جاده yunping، منطقه jiading، شانگهای، چین

www.bldcmotor-driver.com

تلفن: + 86-189-94777701

ایمیل: sales@juyi.tech


مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : جوی

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 5000000-10000000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : 40% - 50%