پیام فرستادن
خانه محصولاتIC Driver موتور BLDC

3 مرحله کنترل کننده موتور بدون برس IC ، راننده موتور بدون برس IC برای موتور بدون سنسور

نظرات مشتریان
خدمات مشتری بزرگ و همه چیز در زمان وارد شده است. محصول کار با کیفیت بود.

—— مالک ویلیام

محصول بزرگ و ما با پاسخ بسیار خوشحالیم. ما چندین بار خریداری کرده ایم و بسیار راضی هستیم.

—— متیوس پاتر

چت IM آنلاین در حال حاضر

3 مرحله کنترل کننده موتور بدون برس IC ، راننده موتور بدون برس IC برای موتور بدون سنسور

3 مرحله کنترل کننده موتور بدون برس IC ، راننده موتور بدون برس IC برای موتور بدون سنسور
3 مرحله کنترل کننده موتور بدون برس IC ، راننده موتور بدون برس IC برای موتور بدون سنسور 3 مرحله کنترل کننده موتور بدون برس IC ، راننده موتور بدون برس IC برای موتور بدون سنسور

تصویر بزرگ :  3 مرحله کنترل کننده موتور بدون برس IC ، راننده موتور بدون برس IC برای موتور بدون سنسور

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: JUYI
شماره مدل: JY02A
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PE + کارتن
زمان تحویل: 5-10 روز
شرایط پرداخت: T / T، L / C، پی پال
قابلیت ارائه: 1000sets / day

3 مرحله کنترل کننده موتور بدون برس IC ، راننده موتور بدون برس IC برای موتور بدون سنسور

شرح
Working voltage: 4.5 v-5.5 V. Working temperature: -55-125 ℃
Drive mode: SPWM Adaptive motor: sensorless motor
Height: 12mm Color: Black
برجسته:

کنترلر موتور DC dc بدون درز

,

3 فاز راننده IC

JY02A IC کنترل موتور DC بدون سنسور و بدون برس

                                                  
JY02A ASIC برای موتور DC بدون برس بدون سنسور است ، با مدار محیطی ساده ، عملکرد کامل ، اندازه جمع و جور ، عیب یابی ساده (تقریباً بدون عیب یابی) ، بهره وری درایو بالا ، کاربرد انعطاف پذیر ،کاربرد گسترده، و غیره
JY02A یک IC نرم افزار سخت افزاری خالص است که مشکل نوشتن برنامه ها را حل می کند. JY02A به صورت داخلی مدارهای کنترل موتور DC بدون سنسور بدون برس را تقویت می کند.مانند مدار شروع سازگاریمدار تعویض قدرت مدار اصلاح مقدار Q مدار اصلاح فاکتور قدرت مدار تشخیص فاز مدار رمزگشایی عملیات دو طرفه مدار حفاظت از روتر قفل شدهمدار شناسایی نیروی الکتروموتوری عقب، مدار تشخیص و کنترل جریان، مدار تشخیص ولتاژ و محافظت و غیره، پس از تنظیم کمی از اجزای خارجی، می تواند موتورهای مختلف بدون سنسور بدون برش DC را هدایت کند،JY02A دارای یک قابلیت بارگیری خاص است، که در اکثر برنامه ها بسیار مهم است.


JY02A می تواند به موتور بدون برس DC سه فاز با اتصال "Y" و "سه گانه" اعمال شود.
کاربردها: ربات های جارو، پمپ های آب خودرو، پمپ های گردش پمپ های دیواره ای دیواره ای، پمپ های تقویت کننده خانگی، ژنراتورهای اکسیژن، فن های مختلف / تنفس کننده ها، پیچک های الکتریکی، پرده های الکتریکیدرهای اتوماتیک، پمپ های هیدرولیک روغن،پمپ های هوا با فشار بالا،کمپرسورهای تهویه مطبوع خودرو،کمپرسور بدون برس DC،تولیه AGV،مختلف تجهیزات مرتب سازی لوژیستیک خطی و حلقه ای، ماشین تراش چمن، اسپری,پروپلر زیر آب و غیرهویژگی های عملکردی:
☆ ولتاژ کاری: 4.5 ولت تا 5.5 ولت ☆ دمای کاری: -55 تا 125 درجه سانتیگراد
☆ حالت راننده: SPWM ☆ موتور سازگاری: موتور BLDC بدون سنسور
☆کنترل جهت: CW/CCW ☆تردد نرم: بله
سیگنال سرعت: بله ☆حمايت از اضافه بار: بله
☆حرکت بسته جریان: بله ☆حرکت جریان ثابت: بله
☆ حفاظت از قفل: بله ☆ تنظیم گشتاور شروع: بله
☆شروع نرم: بله ☆تکنولوژی ویژه: JYKJ عملکرد ایمنی شروع در حالت کامل
☆ تنظیم سرعت: خطی ☆ عملکرد سازگاری خود EAI
 

نام PIN عملکردی توجه
1 EMFCپورت ورودی BEMF
بعد از فشار جزئی فاز W متصل شوید، توجه داشته باشید
برای مقاومت در محدوده ولتاژ

2 VRچرخش کنترل شده 0-5Vورودی آنالوگ
3 VODتشخیص ولتاژارزش OV:3.6 ولت,ارزش LV:0.8 ولت
4 GNDGND0V
5 VDD5 ولت4.5V-5.5V
6 استتشخیص جریانورودی سیگنال بازخورد فعلی
7 EMF_ONخروجی سیگنال EMFکنترل مقررات EMF
8 TCپورت سنجش دما
حفاظت: بالاتر از 4.53 ولت
از حفاظت خارج کنید: کمتر از 3.70V

9 QD
چرخش شروع
تنظیم:0-2.5V

0 تا 60 درصد
10 UHخروجی درایو U فاز بالاخروجی PWM U phase top drive 13KHz
11 ULخروجی درایو پایین فاز Uخروجی سیگنال تغییر جهت درایو پایین فاز U
12 VHخروجی درایو فوقانی فاز Vخروجی PWM V phase top drive 13KHz
13 VLخروجی درایو پایین فاز Vخروجی سیگنال تعویض درایو پایین فاز V
14 WHخروجی درایو بالا فاز Wخروجی PWM W phase top drive 13KHz
15 WLخروجی درایو پایین فاز Wخروجی سیگنال تغییر جهت درایو پایین فاز W
16 Z/Fکنترل چرخش CW و CCWH: جلو / L: عقب
17Mخروجی پالس سرعتیک پالس در هر تغییر
18 EMFترمینال مشترک BEMF
19 EMFAپورت ورودی BEMF
بعد از فشار جزئی فاز U متصل شوید، توجه داشته باشید
برای مقاومت در محدوده ولتاژ

20 EMFBپورت ورودی تشخیص BEMF B
بعد از فشار جزئی فاز V متصل شوید، توجه داشته باشید
برای مقاومت در محدوده ولتاژ

 

JY02A حالت و پارامترهای راننده:


1:UH/VH/WH PWM خروجی PWM، UL/VL/WL خروجی سیگنال تغییر درایو پایین فاز، این حالت درایو یک راه اقتصادی برای کاهش هزینه های سخت افزاری است.به خصوص در کاربرد درایورهای موتور ولتاژ بالا و قدرت بالا. حالت خروجی PWM درایو بالا مدار آسان تر و ثبات بالاتر از حالت خروجی PWM درایو پایین است.

 

2: فرکانس PWM JY02A 13KHz است که نه تنها نسبت جامع بهره وری و سر و صدا را در نظر می گیرد،اما همچنین قدرت را افزایش می دهد و مصرف انرژی مدار راننده را کاهش می دهد.. گشتاور موتور بالاتر از 20KHz تحت همان
منبع برق

 

نبض JY02A
لطفا توجه داشته باشید که JY02A هر بار در طول مرحله حرکت موتور BLDC یک سیگنال پالس تولید می کند. این بدان معنی است که JY02A یک پالس تولید نمی کند وقتی موتور دور می شود.به عنوان مثال به عنوان نمودار طرحی زیر: آن یک روتور داخلی، دو جفت موتور قطب، به این معنی است که
موتور نیاز به فاز حرکت برای 6 بار برای هر دور، بنابراین JY02A 6 پالس هر دور موتور را تولید خواهد کرد
 

توضیحات عملکردی و ملاحظات کاربرد
a)حفاظت از بیش از حد و انتخاب ارزش مقاومت نمونه گیری جریان:
JY02A دارای یک عملکرد محافظت از بیش از حد کامل است.حفاظت از بیش از حد و عملکرد محافظت از جریان غیرطبیعی JY02A تنها در صورتی موثر خواهد بود که مقاومت نمونه گیری فعلی R به درستی انتخاب شود.هنگامی که ولتاژ پین Is به 0.40mV می رسد، نظارت بر اضافه بار شروع می شود و وارد حالت جریان ثابت می شود و جریان راننده را ثابت نگه می دارد.جریان راننده دیگر با ولتاژ پین VR افزایش نمی یابددر این حالت JY02A به ارائه قدرت ثابت برای موتور ادامه می دهد و موتور را در حالت کار عادی نگه می دارد.اگر ولتاژ پین Is به 90mV برسد یا بیشتر باشد، سیستم تمام خروجی ها را در عرض 4.5 میکرو ثانیه قضاوت خواهد کرد.

 

در اینجا یک مثال دقیق از چگونگی انتخاب صحیح مقدار R به صورت زیر وجود دارد:
فرمول ارزش R: I = 0.04/R
I: مقدار تنظیم جریان ثابت، واحد: A
0.04: ارزش ولتاژ Is پین JY02A است
R: مقاومت محدود کننده جریان، واحد: Ohm
به عنوان مثال یک کنترل کننده با یک جریان عملیاتی 3A ، جریان ثابت را برای ایمنی به 5A تنظیم می کند و سیستم جریان را در 5A نگه می دارد زمانی که جریان به 5A می رسد یا از 5A بیشتر می شود.بعد از فرمول I = 0.04 / R، R=0.04/I بنابراین مقدار R = 0.04 / 5=0.008 اوم، بنابراین
مقاومت نمونه گیری فعلی باید از مقاومت قدرت 8 میلیومتر استفاده کند (مقاوم نمونه گیری فعلی معمولاً مقاومت سیمان و سیم ثابت است)
 

ب)حفاظت از روتور قفل شده: JY02A دارای عملکرد باز راه اندازی خودکار است. هنگامی که موتور در حال اجرا توسط نیروی خارجی مسدود می شود، سیستم به طور خودکار محافظت می کند و دوباره راه اندازی می شود.اگه 10 بار دوباره راه بندازم موفق نشدم، به طور خودکار خروجی را متوقف می کند.
ولتاژ پین VR را به 0V کاهش دهید تا از قفل محافظت جلوگیری کنید ولتاژ VR را افزایش دهید تا موتور را دوباره راه اندازی کنید.

ج)Z / F عقب نشینی نرم: پن 16 Z / F از JY02A پین کنترل عقب نشینی است. این پین می تواند به 5V یا GND متصل شود. JY02A دارای عملکرد عقب نشینی نرم است.این تابع حفاظت از MOSFET و موتور در بسیاری از برنامه های کاربردی، و بهبود قابلیت اطمینان و عمر خدمت، عملیات خاص این است که زمانی که موتور در یک جهت چرخش، زمانی که سطح ولتاژ Z / F تغییر می کند، راننده اولین خروجی را متوقف می کند،موتور آزادانه تا توقف می چرخد، و بعد شروع به دویدن در جهت دیگر می کند.
 

د)بازخورد سیگنال سرعت FG: JY02A همچنین سیگنال پالس سرعت را در هنگام رانندگی موتور تولید می کند. JY02A هر بار یک پالس را در هر مرحله حرکت می دهد. این به طور کامل در برنامه های کاربردی پیشرفته منعکس می شود.در مورد کنترل دقیق سرعت، مانند فن بدون برس DC، پمپهای بدون برس DC، و غیره،

با بازخورد سیگنال سرعت، این توابع به راحتی به دست می آیند، مانند نیاز به سرعت پایدار و چرخش ثابت و راه حل کنترل حل حل بسته.
 

e)پورت حفاظت از دمای TC:JY02A دارای یک عملکرد محافظت از دمای اتصال خارجی است. کاربرد آن بسیار ساده است، فقط یک NTC خارجی و یک مقاومت مورد نیاز است.می تواند NTC را در جایی که نیاز به نظارت دارد قرار دهد، مانند MOSFET یا موتور. زمانی که دمای به یک مقدار مشخصی می رسد، سیستم به طور خودکار محافظت می کند، سیستم پس از دمای پایین به مقدار ایمنی راه اندازی مجدد خواهد شد.پارامترهای توصیه شده NTC: NTC از 10K3950K، مقاومت تقسیم کننده با 10K 1٪، با توجه به این پارامتر، دمای به طور خودکار محافظت خواهد شد زمانی که دمای به 100 درجه می رسد، البته،شما همچنین می توانید جایگزین مدل های دیگر NTC و یا تنظیم مقاومت تقسیم کننده با توجه به برنامه کاربردی واقعیارزش مقاومت به درجه حرارتی که می خواهید از آن محافظت کنید می رسد.
 

f)QD تنظیم تورک شروع:با تنظیم ولتاژ ترمینال QD، تورک شروع می تواند به طور مستقیم تغییر کند. محدوده تنظیم ولتاژ 0V-2.5V است،و ولتاژ گشتاور شروع موتور عادی بین 0V - 0 است..8 ولت (طومار شروع به اندازه بهتر نیست)

 

خلاصه:
عوامل زیادی بر راننده موتور بدون برش هالیسی DC تأثیر می گذارند، مانند ولتاژ کاری، سرعت، زاویه تغییر، بار، حثیت، EMF عقب، بار شروع، و غیره.که بر عملکرد موتور بدون برس DC تأثیر می گذارد. اثر راننده موتور، بنابراین آزمایشات بیشتر مورد نیاز است برای ساخت یک کارآمد بالا، ثابت DC برشless درایور موتور بدون سنسور.

 

اعلامیه:
به منظور بهبود عملکرد درایور موتور بدون سنسور DC بدون برس، کاهش حجم، کاهش هزینه های تولید و توسعه،JY02A دوم ما است DC brushless sensorless راننده موتور IC که نیاز به یک مقایسه خارجی نیست. JY02A تمام مدارهای DC بدون برس بدون سنسور راننده موتور (به استثنای اجزای قدرت) را ادغام می کند. به منظور خدمات بهتر به مشتریان ما، ما ارائه می دهیم سه JY02 معمولی
ما عملکرد آن را با توجه به کاربردهای بازار بهبود می بخشیم. عملکرد واقعی IC ممکن است کمی متفاوت از معرفی این مقاله باشد.اگر مشکلی در درخواست دارید، شما می توانید برای آخرین اطلاعات با ما تماس بگیرید.


 

دانلود JY02A User Manual

 

3 مرحله کنترل کننده موتور بدون برس IC ، راننده موتور بدون برس IC برای موتور بدون سنسور 0JY02A_V2-انگلیسی2.pdf

اطلاعات تماس
Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd

تماس با شخص: Ms. Lisa

تلفن: +86-18538222869

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)